Categorized | Lajme

Anxhela Martini nudo ne CFDA

Anxhela Martini nudo ne CFDA

Supermodelja shqiptare Anxhela Martini, e cila prej pak vitesh jeton në SHBA, ka lënë të gjithë me gojë hapur.

Gjatë evenimentit “CFDA Fashion Awards”, bukuroshja shfaqet me një fustan vjollcë që më shumë i nxirrte në pah pjesët e trupit se sa i mbulonte. Poshtë fustanit mund të shikoje çdo gjë sepse ajo nuk kishte veshur brekë.

Fotot janë publikuar në revistën prestigjioze italiane “GQ Italia”. Modelja shqiptare pas prishjes së lidhjes së përfolur me këngëtarin Kanye West, është lidhur me një tjetër këngëtar, Craig David, me të cilin ka kryer dhe një set fotografish me veshje të brendshme.

Leave a Reply

Npire Entertainment TV

Npire TV